MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ: 508 991 418
 • PROMOCJA!!!SAUNA DWUFUNKCYJNA DOUBLE
  Z PIECEM HARVIA VEGA BC 80
  Z PROMIENNIKAMI
 • PROJEKT - MONTAŻ
  TRANSPORT DO 150 KM W CENIE
  Wymiary podstawy sauny
  do 2x2m
slider by WOWSlider.com v8.6
 

PROJEKTY SAUN

Przygotowujemy projekty pod indywidualne wymagania.
Poniżej znajdują się gotowe projekty Saun.

STEROWIKI DO SAUNY


Sterownik pracy sauny klasycznej SPP-3

Sterownik do kabin infrared-SPP3 przeznaczony jest do sterowania pracą elektrycznych promienników podczerwieni w kabinach infrared. Sterownik składa sie z dwóch części:modułu dispala i modułu wykonawczo-zasilajacego, które łączy wiązka przewodów zakończona szybkozłączkami. Czas pracy ustawiany przez użytkownika, powoduje włączenie promienników po upływie zadanego czasu. Na płycie czołowej umieszczone są elementy sygnalizacyjne, informujace o stanie pracy sterownika. Membranowa klawiatura umożliwia kontrolę nastawiania i programowania sterownika oraz włączenie/wyłączenie urządzenia.

Sterownik pracy sauny klasycznejGriffin

Sterownik Harvia Griffin to stylowy, nowej generacji panel sterujący. Dzięki niemu w łatwy sposób możemy sterować parametrami naszej sauny lub kabiny infrared. Temperaturę można ustawiać nawet co 1 stopień. Harvia Griffin pozwala kontrolować praktycznie wszystko, co może być sterowane elektrycznie: czas pracy, temperatura, oświetlenie, wentylator. Korzystanie z programatora umożliwia przygotowanie sauny na konkretną godzinę kiedy wrócimy z pracy lub joggingu. Harvia Griffin ma imponujący, chromowany panel sterowania cyfrowego, pasujący do nowoczesnej sauny lub łazienki.
Nieduży, płaski panel może być zainstalowany praktycznie w każdym suchym miejscu.

Sterownik pracy sauny klasycznej C150

Sterownik z cyfrowym, numerycznym wyświetlaczem temperatury max. +125oC. Zakres temperatury +(40-110) o C.
Czas pracy może być ustawiony na 1–12 godz, programowanie czasu włączenia 0-12 godz.


Sterownik pracy sauny klasycznej SPS5

Sterownik temperatury SPS-5 przeznaczony jest do sterowania pracą elektrycznego pieca sauny. W podstawowej wersji umożliwia stabilizację temperatury w kabinie, włączanie i wyłączanie pieca sauny według zaprogramowanych czasów oraz pełną kontrolę pracy sauny. Sterownik może być zastosowany również do sterowania innych, elektrycznych systemów grzewczych, dla których wymagany jest pomiar temperatury otoczenia zewnętrznym czujnikiem temperatury.

Sterownik pracy sauny klasycznej SS11

Sterownik NEXEN SS11 do wyboru z czujnikiem temperatury TS1 do sauny lub TS2 do łaźni parowej.
Urządzenie daje możliwość oprócz standardowego sterowania temperaturą i czasem daje również szereg dodatkowych możliwości jak np. sterowanie oświetleniem czy aromaterapią lub wentylacją.

Sterownik pracy sauny klasycznej SS31

Uniwersalny sterownik do użytku domowego jak i publicznego, z możliwością sterowania dwoma urządzeniami w saunie, łaźni parowej kabinie ir nexen ss31 z czujnikiem temperatury ts2.